בלוג, פוסטים נבחרים, שיער

נפח בשיער בקלות

חוסר נפח בשיער!!!  גנטיקה, לחץ, הריון והחלקות הן רק חלק מהסיבות לנשירת שיער. איזו סיבה שלא תהייה בסופו של דבר התוצאה לא מוצאת חן בעניינו! השיער ידוע בתרומה שלו למראה הסופי שלנו. הוא למעשה הכתר. אז אם גם את כמוני סובלת מחוסר נפח בשיער ומשיער דק (שבנוסף לא מפסיק לנשור גם שנתיים לאחר הלידה) ולא מעוניינת לחפוף כל יום, אל תדאגי יש לי מספר פתרונות פשוטים להעניק לשיער שלך נפח וחיות.

1.שמפו יבש AMIKA (ללא צורך בחפיפה) – מבין המבחר הקיים בשוק אני מעדיפה את השמפו היבש של חברת AMIKA הוא היחיד בשוק נכון לעכשיו שאינו מכיל אלומיניום או טלק. ועבר לכך יתרון בולט נוסף על פני האחרים הוא שלא נותרים שאריות אבקה והפלוס הגדול ביותר הוא שניתן להשתמש בו גם לשיער שעבר החלקה.

יש שני גדלים 44 מ"ל / 232 מ"ל  40 ש"ח/90 ש"ח  אני רוכשת אותו דרך האתר שלהם שמציע הרבה פעמים גם הטבות. https://www.loveamika.co.il/product/perk-up-dry-shampoo/

 

 

2. אבקת נפח OSIS DUST IT של חברת SCHWARZKOPF- האבקה הזאת היא כמו קסם! היא מעניקה נפח לשיער יותר מכל מוצר שאני מכירה שלא מצריך את השימוש במייבשי שיער או כל המסלסלים למיניהם. ישנם חברות נוספות של האבקה שיתכן וטובות אף הן אך החוויה שלי הייתה עם האבקה של החברה הזאת בלבד. פתחי שבילים (מכיוון האוזניים אל מרכז הראש) עם מסרק או בעזרת האצבעות ותפדרי מעט ס"מ מתחת לשורש לאחר מכן בעזרת האצבעות\המסרק סרקי לכיוון הקרקפת, המשיכי לפתוח שבילים עד לקבלת הנפח הרצוי. שימי לב שאת שמה מעט מאוד מהאבקה כדי שלא יהיה מידי מט ובעל מרקם לא נעים. אגב מאוד חשוב לדעת שהשימוש הוא על שיער יבש בלבד!

50 מ"ל בין 69-90 ש"ח.

 

 

 

3. Cleansing Volumizing Paste– שמפו של חברת Christopher Robin. מגיע במרקם משחתי ובעל נוסחה' המורכבת מ-85% תערובת של חרס טבעי מהרי האטלס שבמרוקו. ניתן לראות מיד נפח טבעי שיער ויצירת מראה של שיער מלא יותר.  מרכיב נוסף במשחה המופלאה הזו הוא תמצית ורדים ובזכותו השיער מבריק יותר ולא נשכח את הריח הנהדר. השימוש במשחה הוא פעם או פעמיים בשבוע.

לאחר שהרטבתן את השיער יש לקחת את אותה הכמות כמו שאתן לוקחות עם שמפו, ולעסות את הקרקפת ואז את יתר השיער, להשאיר שתי דקות ולשטוף היטב.  התוצאות מאוד טובות!

250 מ"ל 180-153 ש"ח מרשת אפריל.

 

בכל פתרון שתבחרו אני ממליצה לקחת פיסת שיער מקודקוד הראש, להרים למעלה ולסרק בעזרת מסרק דק כלפי שורשי השיער ובכך תעניקי לעצמך עוד יותר נפח.

אם יש לכן שיטות נוספות אשמח שתגיבו לי פה:)

 

בנות יקרות אני שמחה לבשר על המיזם שלי "קורס תסרוקות אונליין" המקיף ביותר.

קורס תסרוקות אונליין כולל 40 שעורים משלב הבסיס ועד לרמת טכניקות תסרוקות מקצועיות. לפרטים נוספים אני מזמינה אתכן לדף הקורס:

קורס תסרוקות אונליין

רוצה לדעת כשמתפרסם פוסט חדש? מלאי את הטופס הבא: 

[wysija_form id="1"]

 

 

אולי גם תאהב...