בלוג, טיפוח העור, פוסטים נבחרים

כל כך הרבה מוצרי טיפוח! השלבים הנכונים לטיפוח עור הפנים

אנחנו מוציאים כל כך הרבה כסף על  מוצרי טיפוח לעור הפנים שלנו! כשהתוצאות לא נראות על הפנים זה מעבן אותנו כי אין תגמול למאמץ שלנו. זה יכול לקרות מכמה סיבות אז קודם כל ישנה השאלה במה משתמשים? שימוש במוצרים לא לפי הסדר יכול ללהביא לכך שלא נראה תוצאות. בנוסף לכך אנחנו מוצאות את עצמנו לא משתמשות במה שקנינו כבר יום- יומיים אחרי. לרוב הסיבה לכך היא העייפות שנוחתת עלינו בסוף היום שצריך להגיד תודה אם הורדנו את האיפור לפני שקרסנו למיטה. גם בשעות הבוקר הלחץ להספיק להתכונן ולהיות מוכנים בזמן גורם לנו לא להשתמש במוצרים שקנינו

הנזק הוא לטווח הארוך בו נמצא את עצמנו מוציאות הרבה כסף על טיפולים ו/או ניתוחים קוסמטיים. אז מה הם השלבים הנכונים בטיפוח עור הפנים? וכמה זמן יקח לנו?

שלב ראשון: ניקוי עור הפנים על בסיס שמן

שום קרם לא יהיה אפקטיבי אם לא נמרח אותו על עור פנים נקי. במהלך היום העור שלנו חשוף לגורמים המזהמים את עורנו בין אם זה בחוץ (זיהום האויר) או בבית (האיפור בו אנחנו משתמשות מכיל כימיקלים, סבונים ופארבנים). הדרך הטובה ביותר לנקות שמן הוא באמצעות שמן (כן כן, גם אם עור הפנים שלך שומני!)

אז תבחרי לך את שמן הניקוי שלך, תפטפי מספר טיפות על אצבעותייך והתחילי לעסות את הפנים לאחר מכן שטפי את הפנים במים פושרים.

שלב שני: ניקוי פנים על בסיס מים

השתמשי בג'יל ניקוי על בסיס מים על מנת לנקות את ה"שרידים" האחרונים.

שלב שלישי: פילינג \ מסכה  (פעמיים בשבוע בשעות הערב)

את השלב הזה מספיק לבצע פעמים בשבוע בלבד בשעות הערב. זו יכולה להיות מסיכת בד\ מסכה משחתית או פילינג. בשלב הזה את מסירה את התאים המתים שעל עור הפנים שלך ומאפשר לתכשירי הטיפוח להיספג טוב יותר. קראי את הוראות השימוש של המור בו בחרת.

שלב רביעי: טונר

שלב לא פחות חשוב מהקודמים. הטונר מאזן ומחזיר את חומציות העור (PH) לרמתו התקינה, ששלבי הניקוי הוציאו אותם.

לאחר הניקוי הכפול, הזליפו מעט טונר על הידיים והטפיחו אל העור. איזון נעים.

שלב חמישי: סרום

הסרומים מכילים ריכוז גבוה של חומר פעיל, ומאפשר חדירה עמוקה יותר של היתרונות שבו לעור הפנים. ישנם סוגים שונים של סרומים וכל אחד מטרה משלו. אקנה, פיגמנטציה, קמטוטים ועוד.

יש להשתמש בכמות קטנה  מאוד מהסרום ומומלץ להחדירו בטפיחות עדינות.

שלב שישי: קרם עיניים

לאזור העיניים יש להשתמש בתכשיר המיועד לעיניים בלבד! הסיבה לכך היא שהעור שם הוא דק ועדין. גם פה יש להשתמש במעט מאוד חומר כדי למנוע חדירה של הקרם לעיניים.

אני ממליצה לטפוח את הקרם בעזרת הארבע הרביעית (כדי שהלחיצה לא תהיה חזקה מידי). טיפ נוסף שלי הוא לשמור את הקרם עיניים במקרר.

שלב שביעי: קרם לחות

קרם הלחות גורם לעור הפנים להיות זוהר וקורן, על השלב הזה אין לדלג לעולם. יש סוגים שונים של קרמי לחות לעור הפנים ואת צריכה לבחור אחד שישמש את המטרה שלך, אם עור הפנים שלך יבש אז תקני קרם לחות עם פורמולה עשירה, בעלת עור שומני ובעל אקנה תעדיף נוסחת ג'ל  וכן הלאה. איך תדעי שבחרת את הקרם הנכון בשבילך?

את הקרם הלחות יש למרוח בבוקר ובערב בטפיחות, מן הפנים לחוץ.

שלב שמיני ואחרון: מקדם הגנה

לא משנה כמה תשקיעי בטיפוח עור הפנים שלך, אם תחשפי אותו לקרני השמש ללא מקדם הגנה (גם בימי החורף) כל ההשקעה שלך לא תהיה שווה. את מקדם ההגנה יש למרוח לפני היציאה מהבית ויש לחדשו במהלך היום לפי הצורך.

 

בנות יקרות אני שמחה לבשר על המיזם שלי "קורס תסרוקות אונליין" המקיף ביותר.

קורס תסרוקות אונליין כולל 40 שעורים משלב הבסיס ועד לרמת טכניקות תסרוקות מקצועיות. לפרטים נוספים אני מזמינה אתכן לדף הקורס:

קורס תסרוקות אונליין

רוצה לדעת כשמתפרסם פוסט חדש? מלאי את הטופס הבא: 

[wysija_form id="1"]

 

 

 

אולי גם תאהב...