איפור, בלוג, פוסטים נבחרים

הכל אודות הקונסילר

הקונסילר- מוצר גאוני! הוא לגמרי עומד בפני עצמו ולא חובה איתו מייק אפ. מעבר לכך שהקונסילר נותן הארה מדהימה באזור העיניים הוא יכול לפתור כל בעיה שהיא בפנים. אז בין אם את מעוניינת להסתיר כתמים או כהויות, ובין אם ברצונך לפסל ולהאיר את הפנים- אין ספק שקונסילר איכותי הוא בגדר מאסט. לשם כך חשוב להשתמש בו נכון כי אם לא התוצאה תהיה גרועה עד כדי כך שהיה עדיף לא להשתמש בו בכלל.

אז איך מורחים  נכון את הקונסילר? תחילה, לא לוותר על הלחות!!!  ברגע שיש יובש או חוסר לחות מתחת לעיניים רואים זאת מיד לא משנה באיזה חברה של קונסילר משתמשים. אז לאחר שמרחתם לחות, ממליצה להשתמש בפריימר, העמידות והנראות יהיו בולטים לעין (אין צורך בפריימר ליום- יום).

אז לאחר הלחות והפריימר, הניחי את הקונסילר בעזרת מברשת איפור שטוחה ולאחר מכן השתמשי בביוטיבלנדר (בטפיחות בלבד) או הטפיחי בעזרת האצבעות.

אני משתמשת בקונסילר גם לאזור המצח (באמצע ממש מעל הגבות) הוא נותן הארה יפה לפנים. מעבר לכך אני ממליצה לבנות בעלות מצח צר או קטן להאיר את האזור בעזרת הקונסילר. בנוסף פס דקיק וישר על האף ומעט מעל השפה העליונה, במרכז. למה??? כי ברגע שיש הארה במרכז הפנים, הפנים נראים קורנים יותר והמריחה של הקונסילר על האף מביאה מראה של אף צר יותר. לשם כך יש לצייר שני קווים כהים משני צידי הפס הבהיר שציירתן, ולאחר מכן לטשטש בעזרת מברשת איפור קטנה או סופגית. עוד ניתן להאיר בעזרת הקונסילר את עצם הגבה ובכך לתת מראה של שטח עפעפיים גדול ומורם יותר.

ניתן להשתמש בקונסילר גם כקונטור לחיטוב הפנים (איך נכון לעשות קונטורינג לפנים זה בפוסט של הקונטור).

ומה לגבי פודרה? ביום-יום בימי החורף אני לא מקבעת אותו עם פודרה אבל אם יש לי אירוע או חם בחוץ אני אפדר את האזור עם פודרה שקופה כדי לשמור על עמידות הקונסילר. את הפודרה השקופה אני מפדרת בעזרת מברשת איפור בינונית וחשוב שתשימי לב לא לשים הרבה פודרה כדי לא להבליט את הקמטוטים מסביב.

טיפ ממני:

על מנת לטשטוש פגמים נקודתיים השתמשי בקונסילר בגוון זהה לגוון המייק אפ שלך.

לטשטוש כהויות מתחת לעיניים מומלץ למרוח תחילה קונסילר עם גוון כתמתם ולאחר מכן את המייק אפ. (למרות שבימים אלו יש קונסילרים עם פורמולות נהדרות שלא מצריכות למרוח כלום מתחת לאזור הכהה סביב העיניים. הקונסילר עושה את העבודה בעצמו).

ל"ניקוי" אדמומיות השתמשי תחילה בקונסילר ירוק.

 

בנות יקרות אני שמחה לבשר על המיזם שלי "קורס תסרוקות אונליין" המקיף ביותר.

קורס תסרוקות אונליין כולל 40 שעורים משלב הבסיס ועד לרמת טכניקות תסרוקות מקצועיות. לפרטים נוספים אני מזמינה אתכן לדף הקורס:

קורס תסרוקות אונליין

 

רוצה לדעת כשמתפרסם פוסט חדש? מלאי את הטופס הבא: 

[wysija_form id="1"]

 

אולי גם תאהב...