איפור, בלוג, טיפוח העור, פוסטים נבחרים

האיפור הכי הכי לכלות, 2020

איפור הכלות הכבד הכולל שכבות רבות, הולך ופוחת עם השנים. ‏עד כדי כך שמראה הכלות ביום חתונתן טבעי מאוד וכביכול לא מתאמץ. המייקאפ האטום והגבות המודגשות הם רק חלק ממה שכבר ״לא באופנה״. את המראה הטבעי אנו יכולות לראות אפילו בתסרוקות ושמלות הכלה.


תגידו שלום לאיפור לכלה הכי כובש בקיץ הזה

מראה קלאסי וקורן באיפור, מתחיל כבר משלב הבסיס- שלב המייקאפ. איפור כלה מצד אחד צריך להיות עמיד ומאידך להיראות טבעי.  ולכן החשיבות לחברות המוצרים שמאפרת כלות מקצועית צריכה להשתמש גדולה מאוד. כדי שעור הפנים של הכלה יראה טבעי, קורן ומלא חיים כדאי לערבב את המייקאפ העמיד במייקאפ קליל יותר ועוד טיפ קטן לערבב בפנים גם מעט שימר נוזלי שהוא כבר ידאג לעור פנים מלא ב- GLOW. תפקיד השימר לא מסתיים פה אלא נדגיש איתו אזורים בולטים בפנים כמו קשת העין ועצמות הלחיים ולא נשכח את עצמות הבריח.


אם כל הכבוד למאפרת כלות מקצועית ונחשבת…

אם עור הפנים שלך לא מטופח, יבש ועם נקבוביות פתוחות, לא משנה מי יאפר אותך, זה עדיין לא יראה מושלם! לכן חשוב לטפח ולהזין בלחות את עור הפנים כבר עם הצעת הנישואים הנחשקת (כמובן עדיף כמה שיותר לפני). תדאגי למרוח קרם לחות לאזור העיניים, הפנים והצוואר, יום ולילה. אבל לפני כל הזנה הקפידי לנקות את הפנים משומן ואיפור. בנוסף לכך, השתדלי למרוח מסכה לפנים, לפחות פעם בשבוע, לניקוי עמוק יותר.


איפור טבעי עד גבול מסויים

יחד עם זאת שהמראה הטבעי מכבב עכשיו, אי אפשר לוותר על הדגשת העיניים. הפס הדק של האיילנר והדגשת הריסים הם לגמריי החתימה הסופית למראה המושלם. מה גם?! בעזרת הדבקת הריסים אנחנו יכולים לעצב את מבנה העיניים לצורה שנרצה, כי בסופו של הדבר אומנם האיפור שם כדי להדגיש את היופי אבל גם כדי לתקן מה שצריך.


כלות, תגידו ביי ביי לגבות הדארק

הדרישה לגבות המודגשות כבר מזמן פחתה. היום הגבות הטבעיות תופסות יותר ויותר מקום באיפור הכלה. היום המסקרה השקופה והסבון לגבות תפסו מקום נכבד בתיקי האיפור של המאפרות המקצועיות. במידה וגבות הכלה דלילות, נדגיש אותם על ידי שרטוט של קווים דקים דמוי שערה ולבסוף נסרק ונסגר אותם עם הסבון או המסקרה לגבות.

עם כל הכבוד לאיפור, מה בנוגע לשפתיים?!

היום, באיפור כלה מבחינת השפתיים אפשר לראות גם דרישה של הכלות למראה טבעי יותר ובוא בזמן אשליה של שפתיים מלאות. בעצם לרוב נפגוש שני סוגים של כלות, שתרצה שפתיים טבעיות המרוחות בגלוס שקוף עם מעט גוון ורדורד\ אדמדם והשנייה שתרצה למרוח על השפתיים אודם אבל בגווני NEUD עם תוחם שפתיים כהה יותר. התוצאה של שפתיים מלאות אפשרית בשני השיטות.


הלחיים הסמוקות והנמשים..

ואיך אפשר בלי הסימן שהכי מייצג את הקיץ?! הלחיים הסמוקות והנמשים! כלות כבר לא מפחדות מסומק ולא רק הן מעדיפות אותו גם באזור האף כאילו שבבוקר החתונה הן עוד הספיקו להשתזף. והנמשים… אם בעבר כלות רצו להסתיר את הנמשים שלהם היום זה כבר לא קורה ולא רק אפילו מבקשות שנוסיף להן נמשים באיפור.


הטיפ הכי שווה לכלה

יום החתונה ארוך מייגע, ועור הפנים שלך מצריך ריענון, לשם כך מומלץ לכלות לקחת איתן ספריי ריענון לפנים עם חלקיקי זהב. הספרי מרענן את הפנים, מאיר את האיפור ושומר על העמידות שלו. חלקיקי הזהב שבספריי נותן אפקט קטן של זוהר לעור הפנים וכמובן שניתן להתיז גם על המחשוף (ממרוחק של 30 ס"מ ). את הספריי ניתן למצוא בחברות איפור שונות כמו MAC ועוד.

 

 

אני שמחה לבשר על המיזם שלי "'קורס תסרוקות אונליין" המקיף ביותר! הקורס תסרוקות אונליין כולל 40 שיעורים משלב הבסיס ועד לשלב של טכניקות תסרוקות מקצועיות.

לכל המעוניינים בפרטים נוספים אני מזמינה אתכם לדף הקורס:

קורס תסרוקות אונליין

אולי גם תאהב...