שמי ליאנה נחמיאס אני קודם כל אמא ללביא ואשתו של חי, בגיל 15 התחלתי לעבוד במספרות ואיפרתי חברות ומשפחה לאירועים. הייתי כל כך בטוחה זה המקצוע שלי לעתיד, הרי כל כך אהבתי את זה אז למה לא להפוך תחביב למקצוע?! מה שגרם לי להחליט שאני לא באמת צריכה להשקיע בלימודים ולהוציא בגרויות. אבל הלחץ המשפחתי גבר והוביל להחלטה להשלים בגרויות, לגשת לפסיכומטרי ולסיים תואר ראשון. לאחר התואר התחלתי לעבוד כמורה אבל הרגשתי שאני לא באמת מגשימה את עצמי, עדיין היה משהו שבער בי כל כך, וידעתי טוב מאוד מזה הדבר הזה שבוער בי! כל הזמן הזה עדיין עסקתי בשיער ואיפור, וארגנתי כלות ביום חתונתם אבל לא מספיק מבחינתי. רציתי לעשות את זה מהבוקר ועד הערב.

בכל פעם שהייתי חולפת על פני מספרות רציתי להיכנס פנימה ולהפוך את האישה שיושבת שם להכי יפה שיש. ככה חלפו השנים בתחושה המפוספסת הזאת, התחלתי תואר שני ואפילו סיימתי את השנה הראשונה בממוצע 90 אבל רגע קטן לפני השנה האחרונה של התואר השני החלטתי שמעכשיו אני עושה רק מה שאני רוצה ומה שאני באמת אוהבת לעשות. ההחלטה הזאת לא הייתה פשוטה עבורי. להפסיק משהו באמצע? זו לא אני! היו לי הרבה שיחות עם בעלי על זה שאני מרגישה מתוסכלת מחוסר ההגשמה העצמית שלי. אחרי הרבה שיחות איתו אני חייבת לו תודה הענקית על כך שלא הפסיק לדחוף אותי לעשות מה שאני הכי רוצה.

עם ההחלטה הגדולה הזאת התחילה להגיע גם העבודה, פתאום היו לי פניות מכלות שרצו שאסרק ואאפר אותן ליום חתונתן מבלי כל פעולה יזומה מצידי. התברר שכלה אחת המליצה לשנייה וברגע שזה קרה החלטתי שזהו אני כל כולי בדבר שאני הכי אוהבת- להפוך את האישה לגרסה הכי יפה של עצמה.

בכל פעם ששאלו אותי איפה למדתי הרגשתי מעט אי נוחות להגיד שלא עברתי קורס או הכשרה רשמית, ואחר כך הבנתי שזה בסדר גמור כי מבחינתי זה שעבדתי במספרות ואיפרתי במשך כל כך הרבה שנים זה למעשה נתן לי את הפרקטיקה, והניסיון שזה בעצם הכי חשוב. ולכן במקום לימודים החלטתי שאני אעשיר את הידע שלי בהשתלמויות שונות של שיער ואיפור וכך בעצם הדבר עד היום.

אז בימים אלו בנוסף למשרה הקטנה שלי בהוראה, אני גאה להגיד שהעיסוק העיקרי שלי הוא איפור ושיער לכלות, סדנאות שיער ואיפור, זוגיות וקבוצתיות שאני מעבירה, ואני עובדת על מיזם גדול בתחום התסרוקות שייצא לאוויר בחודשים הקרובים.

אז תודה לבעלי שדחף והאמין ותודה לכלה הראשונה שלי, ליה, שהאמינה בי ונתנה לי את הזכות להיות המארגנת שלה ביום חתונתה ותודה לכן שאתן מפרגנות בלי סוף.